Pushtape Features (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Album
is: Myndasafn

en: Artist
is: Listamaður

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Order
is: Pöntun

en: Track
is: Rekja
