Pushtape Features (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: License
ja: ライセンス

en: Album
ja: アルバム

en: Artist
ja: アーティスト

en: Notes
ja: ノート

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Order
ja: オーダー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Track
ja: 履歴

en: !title: !required
ja: !title： !required

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Release date
ja: 発売日

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ja: <strong>管理</strong>メニューに管理用タスクのメニューが含まれています。

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ja: <strong>メイン</strong>メニューは多くのサイトで、サイト内の主な項目へのリンクのために使われます。最上部のナビゲーションバーとして表示されるのが一般的です。

en: Management
ja: 管理
