Pushtape Features (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Notes
nn: Notat

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Track
nn: Spor

en: Main menu
nn: Hovudmeny
