Pushtape Features (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Order
te: క్రమం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Track
te: గమనించు
