Pushtape Features (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: License
fr: Licence

en: Artist
fr: Artiste

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Track
fr: Suivi

en: Credits
fr: Crédits

en: Album title
fr: Titre de l'album

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Lyrics
fr: Paroles

en: Release date
fr: Date de version

en: Artwork
fr: Œuvre d'art

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fr: Le menu <em>Gestion</em> contient les liens des tâches administratives

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fr: Le <em>menu Principal</em> est fréquemment utilisé pour afficher les sections importantes du site, souvent dans la barre de navigation de haut de page.

en: Management
fr: Gestion

en: Tracklist
fr: Liste de pistes

en: Track name
fr: Nom de la piste

en: New Track
fr: Nouvelle Piste
