Pushtape Player (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
