Pushtape Player (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Link text
uk: Текст посилання

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: File Description
uk: Опис файлу

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.
