Pushtape Player (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Link text
de: Link-Text

en: File Name
de: Dateiname

en: Icon only
de: Nur Icon

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
de: Geben Sie Seiten an, indem Sie deren Pfade angeben, ein Pfad pro Zeile. Das Zeichen ‚*’ ist ein Platzhalter. Beispiele für Pfade sind %blog für die Blog-Seite und %blog-wildcard für jeden persönlichen Blog. %front ist die Startseite.

en: Link text: @text
de: Linktext: @text
