Progressive Web App (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Browser
el: Περιηγητής
