Progressive Web App (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Icons
lv: Ikonas

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Browser
lv: Pārlūks
