Progressive Web App (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Display
vi: Hiển thị

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Background color
vi: Màu nền

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc
