Progressive Web App (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Display
fa: نمایش

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Browser
fa: مرورگر
