Progressive Web App (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Browser
ta: உலவி
