Progressive Web App (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
