Progressive Web App (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Display
sv: Visa

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Orientation
sv: Orientering

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående
