Progressive Web App (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Mostrar

en: Short name
pt: Nome curto

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Browser
pt: Navegador

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Theme color
pt: Cores do tema
