Progressive Web App (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད
