Progressive Web App (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Display
ca: Visualització

en: Background color
ca: Color de fons

en: Browser
ca: Navegador
