Progressive Web App (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Display
it: Visualizzazione

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Full screen
it: Schermo intero
