PWA - Progressive Web App (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Browser
lt: Naršyklė
