PWA - Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Version
hi: संस्करण

en: Tag
hi: अंकितक

en: Test
hi: परीक्षण

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: image
hi: छवि

en: Black
hi: काला
