Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Browser
hy: Բրաուզեր
