Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Tag
jv: Tautan

en: Test
jv: Ujian

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Display
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Background color
jv: Warna Background

en: image
jv: gambar

en: Failed to create style directory: %directory
jv: Gagal gawé gagrag nang direktori: %directory
