Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Tag
ka: ტეგი

en: Test
ka: ტესტი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: image
ka: სურათი
