Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Test
oc: Testar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Display
oc: Afichatge

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: description
oc: descripcion

en: Browser
oc: Navigador

en: image
oc: imatge

en: Black
oc: Negre

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada

en: Properties
oc: Proprietats

en: Do not cache
oc: Ne pas metre en cache

en: Failed to create style directory: %directory
oc: Es pas estat possible de crear lo dorsièr d'estil : %directory
