Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Properties
ps: ځانتياوې
