Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Tag
ro: Marcaj

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Display
ro: Afișaj

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Expired
ro: Expirat

en: image
ro: imagine

en: Black
ro: Negru

en: Notification
ro: Notificare

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Failed to create style directory: %directory
ro: Eroare la crearea directorului de stiluri: %directory
