Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Black
sq: E zezë
