Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Display
th: แสดงผล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: image
th: รูปภาพ

en: Black
th: สีดำ

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
