Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل
