Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ
