Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Tag
ar: وسم

en: Test
ar: الاختبار

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Display
ar: العرض

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Browser
ar: المتصفّح

en: image
ar: صورة

en: Black
ar: أسود

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Failed to create style directory: %directory
ar: فشل في إنشاء مجلدات الأنماط: %directory
