Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Test
ast: Preba

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Display
ast: Pantalla

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Browser
ast: Restolador
