Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Tag
cs: Štítek

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Display
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: description
cs: popisek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: image
cs: obrázek

en: Black
cs: Černý

en: Notification
cs: Oznámení

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Last used
cs: Naposledy použito

en: Failed to create style directory: %directory
cs: Chyba při vytvoření adresáře stylu: %directory
