Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Display
cy: Dangos

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: image
cy: delwedd

en: Black
cy: Du

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Private key
cy: Allwedd preifat

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Do not cache
cy: Peidiwch a'i storio
