Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: description
da: beskrivelse

en: Expired
da: Udløbet

en: image
da: billede

en: Black
da: Sort

en: Notification
da: Underretning

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Properties
da: Egenskaber

en: Do not cache
da: Skal ikke caches

en: Theme color
da: Temafarve

en: Last used
da: Senest anvendt

en: Failed to create style directory: %directory
da: Kunne ikke oprette formatmappen: %directory
