Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
