Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: image
eo: bildo

en: Black
eo: Nigra
