Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Tag
fi: Tagi

en: Test
fi: Testi

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Display
fi: Näyttö

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: description
fi: kuvaus

en: Browser
fi: Selain

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: image
fi: kuva

en: Black
fi: Musta

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Do not cache
fi: Älä tallenna välimuistiin

en: Failed to create style directory: %directory
fi: Tyylikansion %directory luonti epäonnistui
