Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáva

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: image
is: mynd

en: Black
is: Svart
