Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Test
gl: Proba

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display
gl: Visualización

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Browser
gl: Navegador

en: image
gl: imaxe

en: Black
gl: Negro

en: Public key
gl: Clave pública

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Private key
gl: Clave privada

en: Properties
gl: Propiedades

en: Do not cache
gl: Non incluir na caché

en: Failed to create style directory: %directory
gl: Non se puido crear o directorio de estilo: %directory
