Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Tag
he: תגית

en: Test
he: בדיקה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Display
he: תצוגה

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Background color
he: צבע רקע

en: description
he: תיאור

en: Browser
he: דפדפן

en: Expired
he: פג תוקפם

en: image
he: תמונה

en: Black
he: שחור

en: Properties
he: מאפיינים

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון
