Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
