Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Version
id: Versi

en: Test
id: uji

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Display
id: Tampilan

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Browser
id: Peramban

en: image
id: gambar

en: Black
id: Hitam

en: Properties
id: Properti

en: Failed to create style directory: %directory
id: Gagal untuk membuat direktori gaya: %directory
