Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Test
kk: Тест

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Black
kk: Қара
