PWA - Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Tag
lv: Birka

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Display
lv: Ekrāns

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: description
lv: apraksts

en: Browser
lv: Pārlūks

en: image
lv: attēls

en: Black
lv: Melns

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Properties
lv: Īpašības

en: Failed to create style directory: %directory
lv: Neizdevās izveidot stila direktoriju: %directory
