Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Tag
nl: Label

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Display
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: description
nl: beschrijving

en: Expired
nl: Vervallen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: image
nl: afbeelding

en: Black
nl: Zwart

en: Notification
nl: Melding

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Theme color
nl: Themakleur

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: User Account
nl: Gebruikersaccount
