Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
