Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Background color
pl: Kolor tła

en: description
pl: opis

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Metadata
pl: Metadane

en: image
pl: obrazek

en: Black
pl: Czarny

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Properties
pl: Właściwości

en: Do not cache
pl: Nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Last used
pl: Ostatnio użyte

en: Failed to create style directory: %directory
pl: Nieudane utworzenie katalogu stylu: %directory
