Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
